ASO w Łodzi - które lepsze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dagmarastremel
    Classic
    • 2011
    • 37

    ASO w Łodzi - które lepsze

    został przyfocony na gorącym uczynku :lol:
    moje aukcje allegro :
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2832058
  • marcink_1
    Rider
    • 2010
    • 312

    #2
    ASO w Łodzi - które lepsze

    Mam pytanie do ludzi z Łodzi, który serwis polecacie , Bednarka na Szczecińskiej, czy Zimnego na Rzgowskiej???????

    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz

    • adamos12
      Drive
      S_OCP Member
      • 2005
      • 82
      • Octavia II combi (1Z5)
      • BKC 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      porównaj ceny zimny/bednarek VS machudera łęczyca

      pozdrawiam

      Komentarz

      • firmek
        Rider
        • 2008
        • 477

        #4
        W Łodzi i okolicy, wg. informacji z oficjalnej strony Skody sa nastepujace serwisy:

        A.Machudera, Łęczyca, Ozorkowskie Przedmieście 73
        Bednarek - Łódź, Szczecinska 38A
        Bednarek - Dobroń, Wrocławska 18
        PHU Bursiak - Łódź, Pabianicka 119/131
        Zimny Auto - Łódź, Wójtowska 7/9
        Zimny Auto - Łódź, Rzgowska 142/146
        Zimny Auto - Piotrków Trybunalski, Wojska Polskiego 102

        Jest na forum temat o polecanych serwisach i warsztatach, miedzy innymi w Łodzi. Generalnie Bednarek ma dobra opinie. Ja jezdze na Szczecinska i mysle, ze jest ok chociaz wydaje mi sie, ze bylo lepiej i poziom troche spadl. Pierwszy raz kiedy tam pojechalem (pare lat temu) bylem w szoku ze mozna spotkac sie w Polsce z tak mila i sprawiajaca wrazenie profesjonalistow obsluga. Ostatnio pojawilo sie jednak sporo nowych twarzy i moj entuzjazm do tego serwisu zmalal - po kilku glupich tekstach pracownikow.
        W dodadku teraz obok buduja salon VW i wcale bym sie nie zdziwil jak Ci najlepsi przejda tam. U Zimnego nigdy nie bylem, chociazby dlatego ze po Łodzi jezdzi sporo aut z nalepka Zimny na tylnej szybie i paskiem "Bednarek" na rejestracji.

        Zamieszczone przez adamos12
        porównaj ceny zimny/bednarek VS machudera łęczyca
        Moglbys rozwinac temat?
        Z drugiej strony zawsze uwazam, ze jestem za biedny zeby placic dwa razy wiec lepiej zaplacic moze i wiecej ale miec pewnosc, ze jest zrobione dobrze.

        W sumie to moze ktos moglby podzielic sie opinia na temat serwisu w Łęczycy i jak wypada on na tle tych z Łodzi.

        Komentarz

        • kontakt.pl
          Drive
          • 2008
          • 62
          • CZDA 1.4 TSI 150 KM

          #5
          Zamieszczone przez firmek
          Generalnie Bednarek ma dobra opinie.
          jak do tej pory nie mogę narzekać
          Zamieszczone przez firmek
          Ostatnio pojawilo sie jednak sporo nowych twarzy i moj entuzjazm do tego serwisu zmalal - po kilku glupich tekstach pracownikow.
          to fakt z tym rożnie bywa zależy na kogo się trafi
          Zamieszczone przez firmek
          W dodadku teraz obok buduja salon VW i wcale bym sie nie zdziwil jak Ci najlepsi przejda tam.
          wiem z pewnego źródła że niektórzy przechodzą

          Komentarz

          • banach04
            Classic
            • 2009
            • 6

            #6
            Bo to też Bednarek buduje podobnież ma to być jeden z większych salonów VW w Polsce

            Komentarz

            • kbjanek
              Rider
              • 2009
              • 381

              #7
              adamos12,
              wlasnie dzis dzwonilem do bednarka i do machdry
              jakiez moje zdziwienie bylo gdzie za ten sam przeglad z materialami uslyszalem
              w leczycy 700-800 zl, zas na szczecinskiej powinien pan sie zmiescic w 1000 zl

              Komentarz

              • eroberto1
                Rider
                • 2010
                • 350

                #8
                Ja korzystałem z Zimnego w Tomaszowie Mazowieckim - serwisowałęm tam służbową fabie i nie miałem zastrzeżeń, teraz serwisuje u Bednarka na Szczecińskiej i jest jeszcze lepiej. U Zimnego zdarzało się czekać na jakąś część - np panowie sprowadzali mi tylną wycieraczkę dwa tygodnie to samo z osłoną silnika natomiast nie zdarzyło mi się jeszcze żeby u Bednarka trzeba było na coś czekać, wszystko szybko sprawnie i bezproblemowo poki co. Ciekawe jak będzie jak otworzą ten nowy salon obok a to już lada dzień.
                2.0 TDI BKD http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39508

                Komentarz

                • Wowek
                  Classic
                  • 2010
                  • 16

                  #9
                  Zimny w Tomaszowie - byłem tam 2 razy swoim autem i ogólnie ok. 5 łącznie z autami firmowymi. Odradzam ze względu na obsługę osobistą i ograniczone możliwości techniczne. Odmówiono mi tam naprawy parktronica twierdząc ze nie maja jak pomalować nowego czujnika pod kolor zderzaka!

                  Zimny Rzgowska - raczej ok.

                  Bednarek Szczecińska - dobry serwis ale polecam udać się tam tylko do 2 osób - Pan Sylwester albo Pan Tomasz.
                  Chyba stanowisko 2 i 3.
                  Wowek

                  Komentarz

                  • lend
                    Rider
                    • 2007
                    • 463

                    #10
                    A czy istnieje opcja u zimnego czy bednarka że wpuszczą na warsztat zobaczyć czy np:leją ten olej , który przyniosłem ??
                    MÓJ SZKODNIK

                    Komentarz

                    • Andys
                      Elegance
                      • 2007
                      • 762

                      #11
                      lend, jeśli poprosisz, może się udać, przynajmniej u Bednarka. Należy być upartym, ale kulturalnym.
                      Pozdrawiam,
                      Andys

                      Komentarz

                      • lend
                        Rider
                        • 2007
                        • 463

                        #12
                        Wnioskuję że byłeś kulturalnie uparty?
                        MÓJ SZKODNIK

                        Komentarz

                        • Andys
                          Elegance
                          • 2007
                          • 762

                          #13
                          Zapragnąłem być obecnym w trakcie wymiany wadliwego filtra paliwa, udało się.
                          Pozdrawiam,
                          Andys

                          Komentarz

                          • morgh
                            Drive
                            • 2009
                            • 90

                            #14
                            Koledzy z Łodzi, gdzie w lodzi jest dobry elektrych-elektronik smochodowy chodzi mi o podlaczenie centralnych zamkow el.szyb i el.lusterek

                            Komentarz

                            • herman
                              Rider
                              • 2005
                              • 456

                              #15
                              Z tego co wiem sporo osob przyjezdza nawet z Łodzi/zgierza do Łęczycy bo jest taniej..

                              Na marginesie dodam ze Kolega adamos12 akurat tam pracuje
                              --------------

                              Komentarz

                              • Fabian LDZ
                                Classic
                                • 2010
                                • 24

                                #16
                                Możesz wejść na serwis i być przy swoim samochodzie
                                Jedna prośba nie stój mechanikowi nad głową i nie patrz mu na ręce - pomyśl jak Ty lubisz coś robić gdy ktoś obserwuje każdy Twój ruch :wink:

                                Zamieszczone przez firmek
                                Ostatnio pojawilo sie jednak sporo nowych twarzy i moj entuzjazm do tego serwisu zmalal - po kilku glupich tekstach pracownikow
                                Ponieważ mieli pełno nowych twarzy szykujących się do przejścia do VW
                                AUTOFAB - Nowe części do Twojego auta

                                www.AUTOFAB.pl Oleje Millers, Liqui Moly, Motul, Mobil, Castrol, Shell, Total, Elf, Orlen, Lotos
                                Felgi JR, zawieszenia obniżające, kosmetyki Meguiars, Shiny Garage, TuningKingz, Poorboy's oraz wiele innych

                                Komentarz

                                • jamesbondzio
                                  L&K
                                  • 2009
                                  • 1174
                                  • Octavia III (5E3)
                                  • DLBA 2.0 TSI RS 245 KM

                                  #17
                                  uwaga skodziarze, u bednarka myją teraz wszystkie auta po akcjach serwisowych w nowym salonie VW i maja tam nową myjnie AUTOMATYCZNĄ !!

                                  szczota w ruch, czarna perła w mat ;-)
                                  kiedyś była seria TSI : 135KM/217Nm a potem było 156KM/267Nm
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=57585&start=0

                                  teraz 240KM 4x4 Boxer turbo mruczek.
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...350597#1350597

                                  Komentarz

                                  • Enriquez
                                    RS
                                    • 2009
                                    • 7685
                                    • Superb III (3V3)

                                    #18
                                    No to improvement zrobili...
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz

                                    • firmek
                                      Rider
                                      • 2008
                                      • 477

                                      #19
                                      Zamieszczone przez Fabian LDZ
                                      firmek napisał/a:
                                      Ostatnio pojawilo sie jednak sporo nowych twarzy i moj entuzjazm do tego serwisu zmalal - po kilku glupich tekstach pracownikow

                                      Ponieważ mieli pełno nowych twarzy szykujących się do przejścia do VW
                                      Auto bylo dzisiaj w serwisie i rzeczywiscie z serwisantow przyjmujacych auta nie poznalem praktycznie nikogo a pare lat juz tam jezdze. W kazdym razie mimo obaw Panowie robia nadal bardzo dobre wrazenie i da sie z nimi normalnie porozmawiac.
                                      No to improvement zrobili...
                                      No niestety zrobili jeszcze lepszy improvement. Z myjni mozna zawsze bez problemu zrezygnowac mowiac zeby nie myli auta. Natomiast jesli ktos pamieta "taras" z ktorego z za szyby mozna bylo sobie ogladac co sie dzieje z autem to teraz drzwi do tego tarasu zostaly zmodowane poprzez powiesznie na nich tabliczki "wstep wzbroniony, tylko dla personelu"
                                      Takze dupa blada, oddaje sie auto i nie widzi go przez kilka godzin. Wielki minus... :evil:

                                      Komentarz

                                      • firmek
                                        Rider
                                        • 2008
                                        • 477

                                        #20
                                        Cos sie zmienilo na Szczecinskiej? tzn czy nadal nie ma szans na widok auta podczas naprawy?

                                        Komentarz

                                        • kblondi
                                          Classic
                                          • 2011
                                          • 8

                                          #21
                                          Na Szczecińskiej jak się grzecznie poprosi. Podpisze "kwita" o zachowaniu ostrożności, zapoznaniu zasad BHP w warsztacie itd. to nie ma problemu. Można być przy aucie.

                                          Komentarz

                                          • JerzyM73
                                            Rider
                                            • 2010
                                            • 602

                                            #22
                                            Zamieszczone przez jamesbondzio
                                            uwaga skodziarze, u bednarka myją teraz wszystkie auta po akcjach serwisowych w nowym salonie VW i maja tam nową myjnie AUTOMATYCZNĄ !!

                                            szczota w ruch, czarna perła w mat ;-)
                                            Jak zaznzczysz, że ma być ręcznie to będzie ręcznie - dłużej wtedy trwa ale umyją.
                                            Generalnie uważajcie to co jest na fakturze. Wszelkie uwagi przy oddawaniu auta najlepiej 3 razy wytłumaczyć "doradcy serwisowemu" - cudzysłów nie bez powodu.
                                            O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                                            Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                                            Komentarz

                                            • TwoB
                                              L&K
                                              • 2011
                                              • 1086
                                              • Octavia II (1Z3)
                                              • BSE 1.6 MPI 102 KM

                                              #23
                                              Jak wygląda sytuacja z ASO w Łodzi i okolicach na chwilę obecną?
                                              Niedługo będę miał zło konieczne - pierwszy przegląd gwarancyjny w ASO, jakie są wasze opinie, gdzie lepiej pojechać (przede wszystkim jakość, a także i koszt przeglądu) ?? ?? ??
                                              SATYNOWA O2 Tour
                                              Z pozdrowieniami
                                              Bartek

                                              Komentarz

                                              • jamesbondzio
                                                L&K
                                                • 2009
                                                • 1174
                                                • Octavia III (5E3)
                                                • DLBA 2.0 TSI RS 245 KM

                                                #24
                                                wszędzie jest tak samo! pilnuj auta i tyle ;-)
                                                jesli chodzi o koszty to dużo zaoszczędzisz mając swoj olej i filtry. ( w ASO litro oleju to około 90-100zł!! )
                                                kiedyś była seria TSI : 135KM/217Nm a potem było 156KM/267Nm
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=57585&start=0

                                                teraz 240KM 4x4 Boxer turbo mruczek.
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...350597#1350597

                                                Komentarz

                                                • JerzyM73
                                                  Rider
                                                  • 2010
                                                  • 602

                                                  #25
                                                  Zamieszczone przez jamesbondzio
                                                  wszędzie jest tak samo! pilnuj auta i tyle ;-)
                                                  jesli chodzi o koszty to dużo zaoszczędzisz mając swoj olej i filtry. ( w ASO litro oleju to około 90-100zł!! )
                                                  Dokładnie tak. JA "serwisuję" u Bednarka, olej kupuję w Agloprima na Radwańskiej 61 Castrol SLX LL III 37,8 zł za litr !!!
                                                  Generalnie pilnuj wszystkiego i upewniaj się czy "doradca" zrozumiał
                                                  O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                                                  Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                                                  Komentarz

                                                  Pracuję...